سايت سرگرمي

فال روزانه شنبه 25 خرداد 1398

فال روزانه شنبه 25 خرداد 1398

20158102028460a فال روزانه شنبه 25 خرداد 1398
  فال روزانه شنبه 25 خرداد 1398
  فال روز متولدين فروردين: شما امروز راحت‌تر هستيد كارهايي را انجام دهيد كه برايتان بيشترين اهميت را دارند. به جاي تلاش كردن براي تعيين كردن دقيق نيازهاي ديگران، شما مي‌توانيد اين كار را برعكس انجام دهيد. اما خودخواه بودن باعث مي‌شود كه به هدفتان نزديك نشويد. به خاطر منتظر بودن براي وارد شدن موج جديدي از انرژي از انجام دادن كارهايي كه توانايي آنها را داريد نهراسيد.
  فال روز متولدين ارديبهشت: حتي اگر جديداً شما تمايل داريد كه احساساتان را براي خود نگه داريد، ولي گزينه سكوت كردن همراه با قدرت را براي خود برنگزينيد. خوشبختانه دوستان شما و افرادي كه دوستتان دارند به واسطه ظاهر شما مي‌توانند حقيقت را بفهمند. حتي اگر نسبت به تصميم مالي جديدي كه گرفته‌ايد احساس خوبي داريد، ممكن است كه هنوز براي آنچه كه بعدها اتفاق مي‌افتد آمادگي نداشته باشيد. به خاطر اينكه عقايد عمومي را هم بدانيد اين قضيه را با يك دوست صادق در ميان بگذاريد.
  فال روز متولدين خرداد: با وجود احساس سستي و رخوتي كه امروز در شما وجود دارد، مي‌توانيد براي كارهاي امروزتان خيلي خوب برنامه‌ريزي كرده و آنها را فهرست‌بندي كنيد. اگرچه اين كار محتمالاً زمان زيادي را مي‌طلبد كه اين زمان صرف تأمل كردن در چگونگي انجام اين امور مي‌شود، ولي اين كارها شما را مشغول خواهد كرد و شما را با مسئوليتهايي مواجه خواهد كرد كه يكي پس از ديگري از راه مي‌رسند. متأسفانه بعد از اينكه اين سر و صداها خوابيد، شما باز هم بايد بايد با پرسشهاي بدون پاسختان روبرو شويد.
  فال روز متولدين تير: شما كارهاي زيادي براي انجام دادن در پشت صحنه داريد، اما ممكن است روياهاي خيالي جهان درونيتان تا حدي كه شما دوست داشتيد، تأثيري بر روي جهان واقع نداشته باشد. زماني دچار مشكل مي‌شويد كه نتوانيد ارتباط محكمي بين كارتان و روياهايتان ايجاد كنيد. قاطي كردن اين دو مقوله با يكديگر مي‌تواند باعث ايجاد يك مشكل غير قابل حل بشود. به جاي اينكه تلاش كنيد از جنبه‌هاي مختلف يك موضوع سر در بياوريد، تا جايي كه مي‌توانيد صادقانه عمل كنيد.
  فال روز متولدين مرداد: اكنون كه ستاره مريخ در نشانه شما قرار گرفته است شما انرژي بسيار بالايي داريد، اما ممكن است در مسيري كه شما را به هدفهايتان مي‌رساند حركت نكنيد. يك علامت خطر قرمز براي خودتان فرض كنيد و با دقت به نشانه‌هاي اطرافتان نگاه كنيد. پيامهاي مهمي در راه هستند؛ اما آنها با يك زبان آشنا نوشته نشده‌اند. در عوض جهان خارج در حال برقراري ارتباطي سمبليك با شما مي‌باشد و در اين موقع شما مي‌توانيد از پيامهايي كه براي شما مي‌گذارد سر در بياوريد.
  فال روز متولدين شهريور: اينگونه به نظر مي‌رسد كه شما با رفتاري حرفه‌اي در حال پرداختن به مسائل هستيد، اما روش ارتباط برقرار كردن شما روشي توأم با تظاهر است. مادامي كه ديگران فكر كنند شما خيلي گرفتار هستيد، ترجيح مي‌دهند شما را تنها بگذارند. اما آنقدر هم كه به نظر مي‌رسد درگير نيستيد و شما بيشتر مي‌خواهيد خودتان را از حوادثي كه در اجتماع، محل كار يا مدرسه مي‌افتد دور نگه داريد. لزومي ندارد دور و بر خودتان مرزهايي غير لازم را به وجود آوريد.
  فال روز متولدين مهر: بحران و تنش در حال رشد كردن است، اما شما هنوز آماده دست و پنجه نرم كردن با مسأله‌اي غامض و غيرقابل حل نيستيد. درعوض ممكن است دوست داشته باشيد با ورزش كردن، با يك دسته كارت و يا فقط با دوستانتان خودتان را سرگرم كنيد. وقت گذراندن با دوستان شبيه به خود موضوع مثبتي در زندگي شماست، مگر اينكه براي فرار كردن از وظايف به اين كار پرداخته باشيد.
  فال روز متولدين آبان: ممكن است شما در طي چند روز گذشته شروع به كار كردن بر روي يك پروژه كرده باشيد و اگر اين كار را انجام داديد، حالا زمان اين است كه بر آنچه تا كنون خلق شده است پايداري و ثبات اضافه شود. با زور و سرعت بيش از حد كارها را به جلو بردن مثل اين مي‌ماند كه در يك ساختمان قبل از اينكه پايه‌هاي آن پي‌ريزي شود طبقه‌هاي زيادي در ارتفاعات بالاي آن ساخته شود. حتي اگر ذهن شما هم با شتاب به جلو مي‌رود، آرام حركت كرده و طبق يك برنامه از پيش آماده شده كارهايتان را انجام دهيد.
  فال روز متولدين آذر: امروز براي شما يك روز هيجان انگيز به حساب مي‌آيد، اما حالا كه ماه به نشانه شما بازگشته است، ممكن است تحمل كردن حالتهاي متغيرتان براي شما سخت باشد. گرچه دوره نگاه كردن به گذشته فرا رسيده است، اما شما باز هم دوست داريد كه بيشتر به پشت سرتان نگاه كنيد تا به جلو. آمادگي رها كردن آنچه كه در گذشته كسب كرده‌ايد را داشته باشيد. سپس يك آداب شخصي ايجاد كنيد كه به واسطه آن بتوانيد براي ايجاد كردن يك مرز مشخص بين بحران گذشته و جادوي زمان حال به خودتان كمك كنيد.
  فال روز متولدين دي:ممكن است شما شروع به نشان دادن كارهايي كرده باشيد كه مي‌توانيد آنها را تحت فشار انجام دهيد، اما زماني چهره واقعي خود را نشان مي‌دهيد كه يك امر غير منتظره واقعي نيازمند توجه شما باشد. منظور اين نيست كه شما بايد استعدادهاي منحصر به فردتان را به ديگران نشان دهيد. بلكه شما بايد ارزش كارهاي خودتان را بدانيد و بر طبق روياهايتان زندگي كنيد.
  فال روز متولدين بهمن:اگر شما امروز با فرد جديدي آشنا بشويد، حجاب و پرده بين دنياي شما ممكن است چنان نازك شود كه شما همه چيز را در مورد زندگي گذشته يا برخي از جنبه‌هاي ديگر زندگي آن فرد متوجه بشويد. حتي اگر اين موضوع را باور نداريد، تجربه برخورد كردن با فردي را در نظر داشته باشيد كه اين شخص آنقدر به نظرتان آشنا مي‌آيد كه احساس مي‌كنيد قبلاً با هم دوست بوده‌ايد.
  فال روز متولدين اسفند: زماني كه امروز براي شما تبديل به روز سختي مي‌شود، ماهي‌هاي نشانه شما فقط سخت‌تر كار خواهند كرد. اين واكنش نامشخص ممكن است نتيجه تمايل شما براي روياپردازي درمورد شغل ايده‌آلتان باشد، اما آشفته كردن خود با وظايف بيشمار مي‌تواند به ذهنتان كمك كند كه خودش را با چيزهاي ديگري مجهز كند. حقيقت اين است كه شما بايد تا زمان رسيدن به رضايت كامل راه زيادي را طي كنيد.Tags

 

فال روزانه شنبه 25 خرداد 1398

 

ادامه مطلب ...


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۱:۴۸ توسط:محمد موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :