سايت سرگرمي

فال روزانه يكشنبه 9 تير 1398

20158102028460a فال روزانه يكشنبه 9 تير 1398
 
  فال روزانه يكشنبه 9 تير 1398
  فال روز متولدين فروردين: اعتماد به نفس داشتن ويژگي خيلي خوبي است، ولي بدين معني نيست كه شما به خاطر اينكه مي‌دانيد حتماً برنده خواهيد شد، مسابقه‌اي را راه بيندازيد. اگر شما خسته شده‌ايد و اين بي‌حوصلگي را مي‌خواهيد با دردسر درست كردن پر كنيد، راه تخليه بهتري براي توانايي‌هايتان پيدا كنيد. با نااميد كردن يك نفر ديگر خودتان را سرگرم نكنيد.
  فال روز متولدين ارديبهشت: ممكن است شما دوست داشته باشيد كه رويه خود را تغيير داده و از زندگي‌تان لذت ببريد، اما به نظر مي‌رسد ديگران نسبت به شما تصور ديگري در ذهن دارند. اگرچه شما بايد سعي كنيد كه با توجه به برنامه‌هايتان پيش برويد، اما اگر به نقطه‌اي رسيديد كه فكر كرديد نبايد تا اينجا پيش روي مي‌كرديد نگراني به خود راه ندهيد. فقط چند نفس عميق كشيده و مرزهايي را كه براي خودتان تعيين كرده‌ايد را به ديگران نيز بگوييد تا از راهي كه شما برگزيده‌ايد متعجب نشوند.
  فال روز متولدين خرداد: شما فكر مي‌كنيد كه يك نفر عمداً مي‌خواهد در خفا به شما استرس وارد كند و اين موضوع خوشايند شما نيست. به جاي اينكه سعي كنيد اتفاقاتي را كه در خفا پيش آمده به ديگران بگوييد، فقط با ديگران روراست باشيد و به مشغله‌هاي شغلي خودتان بپردازيد. اگر شما سعي كنيد با كسي كه شما را فريب داده است متقابلاً رفتار كنيد مطمئناً برنده نخواهيد شد.
  فال روز متولدين تير: شما امروز در زمان حال زندگي نمي‌كنيد. درعوض در حال برنامه‌ريزي و روياپردازي كردن براي فعاليتهاي مربوط به آينده خود هستيد. اما اين برنامه‌ريزي‌ها در مورد توهمات غيرواقعي نيست؛ حتي اگر استراتژي شما هميشه اين گونه نبوده باشد، ولي يكي از ويژگي‌هاي شما اين بوده كه دوست داشتيد آينده را براي خودتان ملموس كنيد. با تجسم كردن چيزهايي كه مي‌خواهيد بهشان برسيد، مي‌توانيد اموري را در حال حاضر غيرممكن به نظر مي‌رسند را در آينده به واقعيت تبديل كنيد.
  فال روز متولدين مرداد: دوستان و اعضاي خانواده‌تان امروز از شما مي‌خواهند كه آنها را راهنمايي كنيد. درعوض ماه در برج ثور قرار گرفته و به شما پيشنهاد مي‌شود كه به استراحت كردن و بازسازي نيروهايتان بپردازيد. شما امروز مي‌توانيد براي ديگران نمونه بارز شخصي باشيد كه فقط هركاري را كه نسبت بهش احساس خوبي دارد انجام مي‌دهد، حالا چه اين كار تماشا كردن تلويزيون باشد، چه شنا كردن در استخر و يا پياده‌روي كردن در هواي آزاد، نوع فعاليت زياد مهم نيست.
  فال روز متولدين شهريور: شما امروز مي‌توانيد فرصت خيلي خوبي براي استراحت كردن داشته باشيد. در حال حاضر آسان‌تر گرفتن زندگي باعث مي‌شود شما احساس خوبي داشته باشيد. اما در حالي كه ماه در پنجمين خانه شما خودش را با ژوپيتر سازگار مي‌كند همچنين شما را تشويق مي‌كند كه به كار كردن ادامه بدهيد. مادامي كه شما نتوانسته‌ايد از وقتتان براي استراحت كردن استفاده كنيد نخواهيد توانست از زندگي‌تان لذت ببريد.
  فال روز متولدين مهر: امروز شما در بين خانواده و دوستانتان جنجالي به پا كرده‌ايد براي اينكه مي‌خواهيد كه آنها بدانند كه شما در مورد يك مسأله خاص چه احساسي داريد. اگرچه ممكن است شما امروز نسبت به هميشه خودرأي‌تر باشيد، ولي عاقلانه‌تر است كه تفكراتتان را با ديگران در ميان نگذاريد. اگر شما مي‌خواهيد ايده‌هايتان را به مرحله اجرا بگذاريد، اگر آنها را خيلي زود و سريع براي ديگران افشا كنيد به نتيجه نخواهيد رسيد.
  فال روز متولدين آبان: شما دوست داريد امروز را طوري بگذرانيد كه انگار هيچ برنامه و نقشه از پيش تعيين شده‌اي نداشته‌ايد. حتي اگر اين جريان يك روش غيرمعمولي و بي‌قاعده براي شما باشد، ولي اكنون اگر خودتان را به اين جريان بسپاريد لذت بردن از زندگي خيلي آسان مي‌شود. محكم و ثابت قدم باشيد، ولي نبايد ديگران را به خاطر كارهايتان سرزنش كنيد. درضمن با ديگران مهربان باشيد، به خصوص وقتي كه يك نفر تصميم دارد با شما ارتباط برقرار كند.
  فال روز متولدين آذر: شما امروز از برنامه‌هايتان عقب افتاده‌ايد و اگر خيلي زود شروع به كار نكنيد، فرصتهاي زيادي را از دست خواهيد داد. اگر براي كاري تحت فشار قرار بگيريد شايد به شما انگيزه بدهد كه با هيجان بيتشري كار كنيد. چه اين كار را بكنيد چه نكنيد مجبور خواهيد بود شرايط سختي كه در حال حاضر به وجود آمده را تحمل كنيد. اما واقعاً مهم نيست كه شما چه كاري انجام مي‌دهيد و اينكه چقدر آن را ادامه مي‌دهيد، بلكه آن چيزي كه اهميت دارد اين است كه بتوانيد تعهداتي را كه به ديگران داده‌ايد را عملي كنيد.
  فال روز متولدين دي: دو جمله «عجله نكنيد» و « نگران نباشيد» امروز مي‌تواند دو پند مناسب براي شما باشد. هر چيزي به وقت خودش اتفاق خواهد افتاد و نيازي نيست كه شما سعي و تلاش اضافي بكنيد. عجيب اينكه شما در حال حاضر نمي‌خواهيد اين واقعيت را قبول كنيد، ولي اين انكار كردن‌ها زياد ادامه نخواهد داشت. به جاي اينكه به دنبال راههايي باشيد كه به امكاناتي كه داريد در آينده توسعه بدهيد، سعي كنيد از چيزهايي كه در اختيار داريد هم اكنون لذت ببريد.
  فال روز متولدين بهمن: ممكن است امروز با يكي از اعضاي خانواده‌تان جر و بحث داشته باشيد. كاملاً واضح است كه اين مشكل مربوط به شما نيست، براي اينكه دوست داشته‌ايد كه از مجادله‌ها دوري كنيد. حتي اگر با صحبت كردن هم توانستيد اين مشكل را حل كنيد، اما شما در اين آزمايش مي‌فهميد كه شما در شرايط جدي و مهم عدم توانايي خود را به ديگران ربط مي‌دهيد. تمرين كردن انعطاف پذيري باعث مي‌شود كه ديگران بيشتر با شما احساس راحتي كنند.
  فال روز متولدين اسفند: به نظر مي‌رسد كه اتفاقاتي بر خلاف ميل شما رخ داده است. يكي از طرافيان شما تغيير كرده است، او روش جديدي را در پيش گرفته است و با وجود اينكه اين رويه شما را نگران كرده است ولي باز هم به كار خود ادامه مي‌دهد. از امكانات و نفوذ خود استفاده كنيد تا امور را تحت كنترل خود درآوريد. به جاي اينكه ذهنتان را درگير موضوعات بي‌اهميت كنيد و انرژي خودتان را هدر دهيد، آن را براي آخر هفته و مواقعي كه بهش نياز داشتيد ذخيره كنيد.

 

فال روزانه يكشنبه 9 تير 1398

 

ادامه مطلب ...

 

برچسب: فال روزانه يكشنبه 9 تير 1398،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ تير ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۶:۴۴ توسط:محمد موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :